Opis produktu

Playing house domek pełen zabawy - to miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z laleczką, którą można bawić się oddzielnie. Na poszczególnych stronach znajdują się elementy z domu, które zapoznają dizecko z różnymi funkcjami. Pozwól dziecku odkryć co można zobaczyć na każdej stronie, włóżcie laleczkę do szeleszczącej kieszonki i porozmawiajcie o tym co widać na obrazku. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania. 8 stron wzbogaconych o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę. Laleczka jest równocześnie dżwięczną grzechotką, a sama książeczka posiada szeleszczące elementy oraz praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie. Oczywiście można przekładać kartki i zapoznać się z przedstawionymi miejscami i czynnościami, które robimy w domu w każdym z przedstawionych pomieszczeń. Każda strona to inne miejsce, warte dodatkowej opowieści, dzięki czemu Ty i dziecko spedzicie wiele miłych chwil razem. Laleczkę można włożyć do kieszonki i zabrać razem na spacer, a sama książeczka posiada wiele interesujących elementów do zabawy, mimo to jest wystarczająco mała, aby bez problemu również ją zapakować i korzystać w dowolnym miejscu.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- wyjmowana laleczka z grzechotką,
- zobacz co lalaeczka może robić w domku oglądając i układając ją w odpowiednim miejscu na każdej stronie,
- książeczka w języku angielskim,
8-stronna,
- posiada szeleszczące elementy,
- zabawy typu a-kuku,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 18x3x19cm, wysokość laleczki: ok.14cm
Numer katalogowy:WLTH8149J-3
Zabawki - Numer handlowy: 17029/03

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator