Opis produktu

Seria Dumel Discovery Baby to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Miękka książeczka domek pełen zabawy wykonana w jasnych, kontrastowych kolorach i elementami do zabawy "a-kuku". W komplecie znajduje się mała, pluszowa laleczka z piszczkiem, której można nadać dowolne imię. Przekręcając kolejne kartki książeczki, dziecko pozna poszczególne zdarzenia, które dzieją się w domu. Wykorzystując laleczkę będzie mogło je odtworzyć i bawić się w odgrywanie ról. Zabawa z książeczką i czytanie jej treści ułatwi dziecku zrozumienie poszczególnych sytuacji i kolejności czynności w ciągu dnia np. poranna pobudka, jedzenie, zabawa, kąpiel czy czytanie książki. Piękne, zdecydowane barwy i wzory, piszczek, różne tekstury, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy pobudzając zmysły: dotyku, słuchu i wzroku. W wieku powyżej 5 miesięcy maluchy uwielbiają zabawy "a-kuku". Pozwól dziecku odkrywać je razem z główną bohaterką.

Funkcje książeczki:
- elementy do zabawy "a-kuku",
- maskotka laleczka z wbudowanym piszczkiem,
- miękkie, materiałowe kartki są trwałe i łatwiejsze do chycenia przez male rączki,
- jasne, kontrastowe kolory stymulują wzrok,
- różne tekstury, szeleszczące elementy,
- posiada uchwyt umożliwiający noszenie lub zaczepienie, dzięki czemu może służyć jako zawieszka do wózka lub nosidełka,
- zabawa-czytanie pobudza wyobraźnię i zapoznaje z otaczającym światem,
- uczy zręczności i maniupulacji ćwicząc motorykę i poznając nowe struktury materiałów i kolory.

 
Seria Dumel Discovery Baby to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: DD88744
Zabawki - Numer handlowy: 88160

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator