Opis produktu

Książeczka gryzaki - pojazdy to  to 6 oddzielnych kartek z kolorowymi gryzakami, które można połączyć za pomocą plastikowego kółeczka w małą książkę. Na stronach znajdują się różne środki lokomocji oraz kształty geometryczne. Całość została zaprojektowana w kontrastujących kolorach: białym, czarnym i czerwonym, które mają ogromyny wpływ na rowój sensoryczny dziecka -  szczególnie w pierwszych miesiącach życia. Przekręcając miękkie strony można opowiadać historyjki o podróżach, a szeleszczący dźwięk wywoła zaciekawienie i uśmiech na twarzy twojego dziecka. Plastikowe rogi mają różne struktury i są elastyczne, a kółeczko jest wykonane z twardego plastkiu - wszystkie mogą służyć jako gryzaki.

Funkcje zabawki:
- materiałowa książeczka z uchwytem do zawieszenia, zachęcające dziecko do aktywności i poznawania świata,
12-stronna,
- obracanie kartek rozwija umiejętności manualne,
- szeleszczące strony uwrażliwiają słuch,
- rozwój małej motoryki poprzez zakładanie kartek na kółeczko,
- wspiera rozwój poznawczy poprzez wprowadzenie pojazdów, dzięki którym możemy podróżować,
- poznanie podstawowych kształtów geometrycznych,
- kontrastujące kolory, ciekawe graficzne wzory i rysunki są przyjemne dla oka i zachęcają do tworzenia historii do opowiadania,
- ma uchwyt z kółeczkiem, który może też być gryzakiem ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka,  nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię i rozwija zmysły,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość opakowania: ok. 12x12,5cm,
Wielkość książeczki (bez uchwytu) ok.11,5x11,5cm
Numer katalogowy: 80588
Zabawki - Numer handlowy: 17032/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator