Opis produktu

Zawieszka będzie prawdziwą ozdobą każdego wózka, łóżeczka czy nosidełka. Sowa wykonana została z materiałów o zróżnicowanych fakturach, które stymulują zmysły malucha, zachęcając go tym samym do sensorycznego odkrywania świata i wpływając pozytywnie na rozwój jego zdolności poznawczych. Do zabawki doczepione są dwa gryzaczki, które przyniosą ulgę obolałym dziąsełkom ząbkującego bobasa. Praktyczna zawieszka pozwoli na przymocowanie sówki w dowolnym miejscu. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • zróżnicowane materiały,
  • dwa gryzaki;
  • zawieszka do przyczepienia w wybranym miejscu;
  • wiek: 0+.
 

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81968
Zabawki - Numer handlowy: 88266

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator