Opis produktu

Zawieszka dzwoneczek słoń to urocza i przemiła w dotyku zawieszka w pastelowym kolorze. Ma haftowane oczy oraz satynowe wstążeczki do skubania. Strukturalny materiał zachęca do przytulania, a szeleszczące elementy zaciekawią dziecko stymulując zmysł dotyku i wzroku oraz wspomagając rozwój zdolności poznawczych. Elastyczne gryzaki ukoją ból podczas ząbkowania. Słonik przy potrząsaniu wydaje miły dla ucha dźwięk dzwoneczka. Wygodny uchwyt w kształcie otwartego kółeczka pozwoli na zawieszenie zabawki w dowolnym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z haftowanymi szczegółami i satynowymi wstążeczkami,
- przemiły w dotyku teksturowany, pluszowy materiał w pastelowych kolorach z graficznymi zygzakami,
- posiada szeleszczące uszy,
- jego nóżki to 2 elastyczne gryzaczki  z wypustkami,
- dzwoneczek,
- posiada satynowe metki do skubania,
- wygodny uchwyt do zawieszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. cm 
Numer katalogowy: 80425
Zabawki - Numer handlowy: 88253/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator