Opis produktu

Moja pierwsza książka Mały Bystrzak to zbiór zadań i łamigłówek zamknięty w kolorowej książce całkiem dużych rozmiarów. Na małego bystrzaka czeka tu m.in. rozpoznawanie godzin, pogody, łączenie w pary zwierzątek z ich ulubionymi smakołykami, czy uzupełnianie wyrazów brakującymi literkami. Każda ze stron kryje inną niespodziankę, aby poprzez zabawę zachęcić maluszka do nauki i odkrywania świata. Dzięki niej Twój maluch stanie się jeszcze bardziej sprytny! Poszczególne elementy przyczepiane są na rzepy, co ułatwia małym rączkom przepinanie ich z miejsca na miejsce, a także zapobiega zsuwaniu się przy układaniu, czy zagubieniu. Dzięki sporym rozmiarom i rzepom sprawdzi się jako zabawka, która zajmie malucha w podróży, czy w koniecznym oczekiwaniu. Książeczka ta rozwija wszystkie zmysły, ucząc logicznego myślenia i zapoznając ze związkami przyczynowo-skutkowymi. Praktyczny zamek błyskawiczny pozwoli zapiąć książeczkę, aby nie otworzyła się podczas podróży, a uchwyty ułatwią jej przenoszenie. Idealny, edukacyjny prezent dla 3-latka rozwijający jego inteligencję i poszerzajacy horyzonty.
 
Funkcje zabawki:
- 14 stron wypełnionych produktami i rzeczami, które znajdziemy w kuchni,
- ponad 90 elementów na rzep (m.in. cyferki, literki, zwierzątka, rzeczy użytku domowego),
- książeczka w języku polskim,
- zapięcie na zamek błyskawiczny, zapezpieczające przed zagubieniem części,
- wygodne uchwyty do trzymania i noszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.
Wielkość zabawki: ok. 39x7x27cm
Numer katalogowy: 80472
Zabawki - Numer handlowy: 17028

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator