Opis produktu

Bobas dla bobasa! Wesoła, materiałowa lalka w kształcie małego chłopczyka to zawieszka, która towarzyszyć może dziecku w dowolnym miejscu, zarówno na spacerze, jak i w domowym zaciszu. Zabawka kryje w sobie wiele niespodzianek. Zdobią ją gryzaki oraz grzechotka, a sam materiał, z którego została wykonana, odznacza się zróżnicowanymi fakturami, które stymulować będą zmysł dotyku dziecka. Praktyczna zawieszka pozwoli przyczepić lalkę w dowolnym miejscu. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • zróżnicowane materiały;
  • gryzak;
  • grzechotka;
  • ruchome elementy przy nóżkach (plastikowe kształty);
  • praktyczna zawieszka do przymocowania w wybranym miejscu;
  • wiek: 0m+


Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81978
Zabawki - Numer handlowy: 88270

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator