Opis produktu

Zawieszka miś Boguś to zabawka do zadań specjalnych i ciągłego rozweselania malucha. Ten niezwykły miś kryje w sobie wiele niespodzianek. Wykonany jest z kolorowych materiałów, różniących się fakturą, dzięki czemu stymuluje zmysł wzroku i dotyku malucha. Misio wyposażony jest w twarde (kwadrat i koło) oraz miękkie (serce) gryzaczki z wypustkami, które podczas gryzienia masują obolałe dziąsła malucha. Zawieszona na szyi misia bandana jest również elastycznym gryzakiem. Misio w łapce trzyma kółeczko-grzechotkę, pełną kolorowych koralików, a ukryty w brzuszku dźwięczny dzwoneczek ma przyjemne dla ucha brzmienie, które słychać przy poruszaniu. Ciekawe wzory i struktury materiałów oraz szeleszczące elementy dodatkowo stymulują zmysły dziecka. Praktyczny uchwyt zawieszki pozwoli przyczepić ją w dowolnym miejscu, aby mogła towarzyszyć maluszkowi w każdej sytuacji.

Funkcje zabawki:
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- 4 gryzaki (miękkie i twarde)
- elastyczna bandana z wypustkami,
- grzechotka z koralikami,
- posiada szeleszczące elementy, kolorowe metki oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku i słuchu,
- uchwyt do zawieszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 29cm (bez zawieszki)
Numer katalogowy: 81132
Zabawki - Numer handlowy: 88265/06

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator