Opis produktu

Książeczka harmonijka zwierzaki sensory to to dwustronna i składana książka, która zainspiruje dziecko. Została zaprojektowana, by wpływać na rozwój maleństwa już od pierwszych dni życia. W tym czasie wzrok dziecka przyciągają zdecydowane, kontrastowe i wyraziste kolory oraz wzory. Całość jest wykonana z milutkich, przyjemnych w dotyku materiałów o zróżnicowanych fakturach mających znaczenie w rozwoju sensorycznym. W środku kryją się niespodzianki: bezpieczne lusterko do samopoznania dziecka i kontrastowe obrazki. Górę zdobią materiałowe, kolorowe metki, także różniące się fakturami. Te aktywizujące elementy zachęcają malucha do leżenia na brzuszku i podnoszenia głowy.
Dzięki formie harmonijki, książeczkę możemy rozłożyć na płasko i za pomocą specjalnych tasiemek, przyczepić ją w wybranym miejscu, np. przywiązać do szczebelków dziecięcego łóżeczka, gdzie będzie pełnić również rolę ochraniacza.

Funkcje zabawki:
- ciekawa forma rozkładanej harmonijki,
10 stron,
kontrastowe kolory, wyraziste graficzne wzory i postacie,
- kolorowe, materiałowe metki,
lusterko do samopoznania dziecka,
tasiemki do przywiązywania do łóżeczka lub w innym miejscu,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 17x17cm
Numer katalogowy: 81047
Zabawki - Numer handlowy: 88264/06

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator