Opis produktu

Traffic cloth book  - I spot a moving object to materiałowa książeczka ze sztywnymi kartkami w języku angielskim. Zapakowana w eleganckie papierowe pudełeczko, idealna jako prezent. Ma wzmocnione strony dzięki czemu przypomina klasyczną papierową książkę dla najmłoszych, ale jest ona trwała i łatwo przekładać w niej kartki. Książeczka zachęca do odkrywania świata poprzez oglądanie obrazków i czytanie krótkich zdań o różnych środkach komunikacji w języku angielskim. To 24 strony przygód, które przeżyjecie w różnych pojazdach: samochodzie, pociągu, samolocie, paralotnią, statkiem kosmicznym i łodzią poznając nowych przyjaciół oraz miejsca. Poszczególne strony zostały wzbogacone o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę: ruchome oczy-światełka, haftowane i filcowe elementy, sznureczki, strony z okienkiem oraz bezpieczne lusterko do samopoznania. Posiada praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie, pomocny w noszeniu książki przez dziecko oraz zapięcie na rzep.

Funkcje zabawki:
materiałowa książeczka ze sztywnymi kartkami, łatwymi do przekładania dla najmłodszych,
- książeczka w języku angielskim,
24-stronna,
- posiada strony z okienkiem,
- zabawne ruchome oczy - światełka auta,
- bezpieczne lusterko,
zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów w kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 15,5x3x15,5cm
Numer katalogowy:WLTH8241J-4
Zabawki - Numer handlowy: 17029/28

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator