Opis produktu

Karuzelka sensory travel to pięknie zaprojektowana zabawka podróżna z klipsem, którą można zabrać ze sobą wszędzie i wygodnie zamocować. Kompaktowa składana konstrukcja oznacza, że ​​można ją łatwo złożyć, by nie zabierała wiele miejsca w transporcie, gdy dziecko się nią na bawi. Możliwości złożenia jej ramion sprawia, że wielkość zawieszki można dopasować do miejsca, a także zmienia jej wygląd, co dodatkowo interesuje malucha. Zabawka wspiera rozwój zdolności poznawczych, motorycznych i wpływa na wyobraźnię Twojego dziecka, a także zapewnia zabawę i zaangażowanie w czasie podróży. Jest idealna dla noworodków oraz starszych dzieci, a przede wszystkim jest doskonałym sposobem na pobudzenie zmysłów i ciekawości dziecka. Zróżnicowane materiały, graficzne wzory i podstawowe kolory przyciągają uwagę oraz stymulują wzrok, a 4 materiałowe zawieszki: szeleszczący balon i pluszowa chmurka z kolorowymi metkami i filcowymi kropelkami, tęcza z gwiazdkami oraz znajdujące się w centralnym punkcie grzechoczące słoneczko zachęcają do ćwiczenia umiejętności motorycznych.

Funkcje zabawki:
- składane ramiona - idealna do zabrania w podróż,
- dzięki wysokim kontrastom barw i wzorów już od dnia narodzin będzie wyjątkowo stymulować wzrok niemowlęcia,
- zróżnicowane faktury materiałów,
- szeleszczące elementy (balon i chmurka),
- grzechoczący element (słoneczko),
- praktyczna klamra do mocowania w dowolnym miejscu.
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. cm 
Numer katalogowy: 80421
Zabawki - Numer handlowy: 88251

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator