Opis produktu

Wałek krówka to mięciutka poduszka w kształcie krówki w kontrastujących barwach z wieloma zabawkami służąca do wsparcia dziecka leżącego na brzuszku. Poduszka aktywności marki BaliBazoo zapewni luksusowy komfort i podparcie Twojemu dziecku. Ten miękki wałek zamienia niezbyt lubiany czas leżenia na brzuszku w okres aktywności dzięki wielu wciągającym zabawkom, które urzekną malucha. Kryje w sobie mnóstwo niespodzianek: m.in. szeleszczące uszy, elastyczne i plastikowe gryzaczki, grzechotkę z kolorowymi kuleczkami oraz piszczałkę. Te atrakcje wraz ze różnicowanymi fakturami materiałów i graficznymi wzorami stymulują wszystkie zmysły, a w szczególności wzroku i dotyku. Dzięki wałkowi czas spędzony na brzuszku staje się odkrywczy, a także zajmujący dziecko fizycznie ćwicząc mięśnie głowy i szyi.
 
Funkcje zabawki:
- poduszka zapewnia pluszowy komfort na dłuższy czas zabawy na brzuszku,
- angażuje i zajmuje dziecko dzięki ćwiczeniom fizycznym oraz interesującym zabawkom,
- sprawia, że czas spędzony na brzuszku staje się odkrywczy i aktywny,
zróżnicowane faktury materiału z ciekawymi graficznymi wzorami skupiającymi uwagę,
materiałowe metki, do których można przyczepić zabawki,
- kształt krówki powoduje, że w późniejszym okresie dzieci często siadają na wałku wobrażając sobie, że dosiadły zwierzatko i jadą na przejażdżkę,
- haftowana bużka krówki, jest bezpieczna i zachęca do nauki części twarzy (oczy, nos, buzia, język, brwi, uszy, rogi),
- kolorowe gryzaki zabawnie klekoczące przy poruszaniu,
- przeźroczysta grzechotka z koralikami,
- piszczałka,
- elastyczne gryzaki w różnych kształtach (4 sztuki).
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość poduszki: ok. 50x18x18cm 
Numer katalogowy: DD80411
Zabawki - Numer handlowy: 88245/2

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator