Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Słodka zawieszka małpka Maia z pozytywką to wyjątkowo milutka przytulanka! Jej barwne kształty wykonane zostały z materiałów o różnych strukturach i dodatkowo ozdobione metkami. Intrygujące wzory i grafiki oraz szeleszczące uszy to dodatkowe przyciągające zmysły elementy. Główną atrakcją zabawki jest pozytywka, którą można uruchomić po naciągnięciu tasiemki z uchwytem. Małpka wygrywa piękną kołysankę i jednocześnie podciąga się na tasiemce do góry. Praktyczny uchwyt pozwala na umieszczenie zabawki w dowolnym miejscu. 

Funkcje zabawki:
- milutka przytulanka, zawieszka w kontrastujących kolorach i ciekawych wzorach,
- ma wygodny uchwyt do zawieszenia,
- po naciągnięciu pozytywki słychać delikatną melodię kołysanki,
- na nóżkach ma antypoślizgowe kropeczki,
- posiada szeleszczące uszy,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość zabawki (razem z uchwytem): ok. 25cm 
Numer katalogowy: DD86319
Zabawki - Numer handlowy: 88201

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator