Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka rybka Goldie jest towarzyską rybką z tęczowym, szeleszczącym ogonkiem i nigdzie nie pływa bez swej przyjaciółki – ośmiorniczki, z którą uwielbia się bawić i grzechotać. Rybka posiada w brzuszku obrotową, przeźroczystą kulę. Dziecko obracając nią jednocześnie wprawi w ruch kolorowe, grzechoczące koraliki znajdujące się w jej wnętrzu pozwalając na obserwację zmian. Rybka posiada także metki o zróżnicowanej fakturze, które pomogą najmłodszym rozwijać umiejętności poznawcze. Praktyczny uchwyt pozwoli umieścić zawieszkę w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- obrotowa grzechotka z barwnymi koralikami do obserwacji i rozwoju ruchów manipulacyjnych,
- przy potrząsaniu dźwięcznie grzechocze mała ośmiorniczka, 
- sympatyczna buźka z haftowanymi elementami zachęca do poznania części twarzy, całość jest miękka i bezpieczna dla dziecka,
- posiada metki, wstążeczki i sznureczki do skubania,
- ma tęczowy, szeleszczący ogonek,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
- wygodne kółeczko jest uchwytem dzięki któremu można zabawkę zawiesić w dowolnym miejscu w domu lub na spacerze.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 22x20cm
Numer katalogowy: DD81272
Zabawki - Numer handlowy: 88194

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator