Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Milutka przytulanka, szeleszcząca sowa Ola dostarczy wielu chwil radości i rozwinie zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zabawka w bardzo prosty sposób pokazuje dziecku zależność pomiędzy przyczyną, a skutkiem działania. Przy dotykaniu cała szeleści wspomagając w ten sposób rozwój słuchu oraz pobudzając ciekawość dziecka. Zaprojektowana jako urocze zwierzątko w formie małego kocyka do przytulania i wykonana z wysokiej jakości materiałów w pięknych, kontrastujących kolorach i ciekawych wzorach. Posiada również dodatkowe atrakcyjne elementy w postaci satynowych wstążeczek oraz elastycznych gryzaków, które przyniosą ukojenie podczas ząbkowania.

Funkcje zabawki:
- miękka przytulanka w postaci małego kocyka w formie zwierzątka w przyciągających wzrok kolorach,
- przy dotykaniu szeleści,
- miękka i bezpieczna dla dziecka,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania,
- ma elastyczne gryzakipomocne podczas ząbkowania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
- ma satynową tasiemkę w kształcie pętelki na głowie, którą można wykorzystać do zawieszenia zabawki.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x16x7cm,
Numer katalogowy: DD84787
Zabawki - Numer handlowy: 88155/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator